Aktuality

K odpovědnosti státu za škodu

12.07.2019

Včerejšího dne se v Televizních novinách TV Nova (čas 29:20) vyjadřoval Petr Kočí ke zprávě Ministerstva spravedlnosti o částkách vyplacených ministerstvem v loňském roce za škodu způsobenou státem při výkonu veřejné moci.

Informační povinnosti vůči subjektům údajů

08.07.2019

V souvislosti s očekávaným vstupem obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) v účinnost jsme se v právním oběžníku č. 8/2017 určeném pro členy APEK věnovali problematice informační povinnosti vůči subjektům údajů. Text tohoto příspěvku byl nyní publikován také v sekci články webové stránky naší advokátní kanceláře.

Zastupování při akvizici Tapito s.r.o.

11.06.2019

Společnost Livesport Invest s.r.o. získala od koncernu O2 Czech Republic a.s. stoprocentní podíl ve společnosti Tapito s.r.o. Tato společnost provozuje stejnojmenné mobilní aplikace sloužící pro agregaci novinových zpráv. Naše advokátní kancelář zastupovala v této věci stranu kupující. Více informací o transakci je možné nalézt kupříkladu zde.

Livesport získává Pragosport

04.06.2019

Naše advokátní kancelář zastupovala společnost Livesport Invest s.r.o. při získání 100 % akcií ve společnosti Pragosport, a.s. Společnost Pragosport, a.s. se dlouhodobě zabývá prodejem a nákupem přenosových práv z vrcholných sportovních soutěží, a to zejména ve střední a východní Evropě. Více informací o této transakci můžete nalézt kupříkladu zde.

PředchozíNásledující